Aktualności

Śniadanie na D&D

Drogi Kliencie, wprowadziliśmy do naszej oferty bogaty zestaw świeżych, wiosennych kanapek. W ofercie są dostępne kanapki: z salami, z szynką i żółtym serem, z jajkiem i żółtym serem, z kurczakiem, kanapka hot dog. Życzymy SMACZNEGO wyboru.

Słodkie kombinacje

Wprowadziliśmy do sprzedaży ciekawe propozycje zestawów słodyczy fruitella, mentos, chupa chups. To nasz autorski program promocyjny przy współpracy z firmą Perfetti Van Melle,  nie spotykany w żadnym innym sklepie. Atrakcyjna cena i dodatkowy gratis w postaci kubka, pudełka śniadaniowego bądź maskotki wpływa na niecodzienność naszej oferty. Mamy nadzieję, że wzbudzi on Państwa zainteresowanie, a przy okazji zakupu paliwa stanie się dodatkowym bodźcem do odwiedzania naszych przy stacyjnych sklepów , w których obalamy mit "stacyjnych" cen. Dążymy do tego, aby klient nie widział różnicy w cenie towaru między nami a marketem.

Niecodzienny klient

Czujność klienta myjni samochodowej przy stacji paliw D&D w Pabianicach przy ulicy Sikorskiego 5 stała się powodem wręcz błyskawicznej interwencji pabianickiej policji. Podczas mycia samochodu zauważył on uzbrojonego w broń maszynową mężczyznę wchodzącego do budynku sklepu stacji. Postanowił niezwłocznie powiadomić służby o niebezpieczeństwie napadu z bronią w ręku. Na szczęście broń okazała się atrapą, potencjalny przestępca był klientem stacji wracającym z zabaw w manewry wojenne, a sytuacja ciekawostką i atrakcją  dla zainteresowanych. Wszystko dobrze się skończyło. My ze swojej strony dziękujemy za brak obojętności, a policji za sprawnie przeprowadzoną akcję.

czytaj więcej

Nasi partnerzy:

© Copyright 2012 D&D. Realizacja Wirtualny Marketing - Strony Internetowe
Content