Aktualności

Żeby nas było widać...

Budowa drogi ekspresowej S-8 spowodowała, że nasza stacja LPG w Polichnie przestała być widoczna, schowana za ścianami dźwiękochłonnymi i nowo wybudowanym wiaduktem. Ustawiliśmy więc dwie tablice informacyjne ułatwiające dojazd do stacji w odległości 1000 i 100 m od zjazdu z drogi S-8. 

czytaj więcej

Żelazna promocja

Stacja LPG przy ulicy Żelaznej w Piotrkowie Trybunalskim to kolejny punkt biorący udział w pilotażowym programie specjalnych promocji dla klientów.

W dniach od 1 do 30 listopada 2012 każdy kto zakupi towar o wartości powyżej 60 złotych płacąc gotówką otrzyma od nas upominek. Ponadto w ramach promocji obniżyliśmy dla Państwa cenę gazu propan-butan w butli 11 kg do 49 złotych. Każdy nowy klient nabywając kartę stałego klienta dodatkowo dostanie prezent niespodziankę. Przygotowaliśmy także szereg artykułów dla kierowców i ich pasażerów w nowym sklepiku przystacyjnym w zaskakująco niskich cenach.

Chcemy zapewnić Państwu gaz sprawdzonej już, najlepszej jakości w tym okresie, w szczególnie przystępnej cenie, a także komfort obsługi, możliwość zakupu szeregu dodatkowych artykułów oraz chwilę przerwy w podróży. Mamy nadzieję, że nasz pomysł modernizacji tej stacji spodoba się Państwu i miło Was zaskoczy. Zapraszamy Was serdecznie!

czytaj więcej

Naszego gazu starczy Ci na dłużej!

Ruszyła jesienna akcja dostaw gazu płynnego propanu i propanu-butanu dla domu i przemysłu. Najlepsza jakość oraz konkurencyjne ceny wpłyną na to, że naszego gazu starczy Ci na dłużej.

Zadzwoń do nas, służymy radą i pomocą: 501 255 653, 44 646 22 73 oraz 667 630 030.

czytaj więcej

Nasi partnerzy:

© Copyright 2012 D&D. Realizacja Wirtualny Marketing - Strony Internetowe
Content